Heifetz International Summer Programme: deze zomercursus vindt plaats in Staunton, Virginia, V.S., van 19 Juni tot 2 Augustus 2026, en staat internationaal bekend om het hoge niveau en fantastische programma dat ze aanbieden
Mijn naam is Alma Vink (22 jaar oud) en ik ben een Nederlandse violiste, studerend aan het Koninklijk Conservatorium van Den Haag. Ik ben recentelijk aangenomen aan ‘Heifetz International Summer Programme’. Ik krijg hier zes weken lang twee keer per week vioolles van gerenommeerde docenten; Patinka Kopec (Manhattan School of Music), Danny Phillips (Julliard School; Orion Quartet), Nicholas Kitchen (New England Conservatory; Borromeo Quartet) en Ara Gregorian (New England Conservatory). Daarbij zijn er ook wekelijks voorspeel momenten, opname mogelijkheden, professionele coachings, en nog veel meer.
Het Heifetz International Summer Programme biedt een uitzonderlijke kans om mij als violiste op het hoogst mogelijke niveau te ontwikkelen. De combinatie van het topniveau en de lengte van het programma maakt deze cursus ongelooflijk waardevol. Ik zou diepgaand aan techniek, interpretatie en muzikaliteit kunnen werken, waardoor ontwikkelingen zich niet alleen snel zouden voordoen, maar ook zouden verankeren in mijn spel. De artistieke inspiratie en technische begeleiding die daar worden meegegeven, zouden mijn niveau als uitvoerend musicus enorm versterken.
De cursus is erg duur, en ik heb hiervoor verschillende fondsen aangevraagd. Inmiddels heb ik best een groot deel van de kost bij elkaar gekregen, waardoor mijn deelname mogelijk wordt. Desondanks resteert er nog een aanzienlijk financieel tekort.

Ik zou ongelooflijk dankbaar zijn om door u/jou financieel ondersteund te worden voor het Heifetz International Summer Programme 2026. Elke bijdrage zou enorm gewaardeerd worden. Dit is voor mij een onschatbare kans om me als violiste te ontwikkelen en mijn potentieel te realiseren.
Steun - Alma Vink

Steun - Alma Vink

Het Heifetz International Summer Programme biedt een uitzonderlijke kans om mij als violiste op het hoogst mogelijke niveau te ontwikkelen....
Start date: Apr 1, 2026
End date: Jun 12, 2026
Donateurs / Donors: 4
€670 Ontvangen / Raised
€4.500 Streefbedrag / Goal
Anoniem / Anonymous uit / from London
€100 3 weeks ago
All the best Alma.
Irene Maat uit / from Den Haag
€20 4 weeks ago
Beste Alma, ik hoop dat het je lukt om naar Amerika te gaan! Succes
Jan van der Meulen uit / from Heerhugowaard
€50 1 month ago
Beste Alma, bedankt voor je performance gisteren, 22-4-2026, bij de Raad van State. Zeer indrukwekkend en dynamisch. Je viool heeft een grote dynamiek. Ik wist niet dat er zoveel geluid uit zo'n klein instrument kon komen. Succes bij Heifetz deze zomer. Groeten van Jan van der Meulen.
Anoniem / Anonymous uit / from Musicamaxima, Netherlands
€500 2 months ago